Rezydencja Eger, Kazimierz Dolny
Koncert Muzyki Filmowej - 007 Symfonicznie
Przyjazd
Wyjazd

Koncert Muzyki Filmowej - 007 Symfonicznie

  1. Strona główna
  2. Aktualności
  3. Szczegóły aktualności
11 wrz 2022

Koncert muzyki filmowej "007 Symfonicznie" to niezwykły muzyczny projekt lubelskich artystów, laureat nagrody Złotego MHz w plebiscycie na Najlepszy Koncert Roku wg słuchaczy Radia Lublin, który zdobył już rzeszę fanów w całej Polsce. Wśród utworów nie zabraknie najbardziej znanych i lubianych motywów przewodnich z serii filmów o słynnym Agencie 007. Będzie to niezwykła kompilacja muzyki klasycznej i rozrywkowej w nowych, chóralno-orkiestrowych aranżacjach. Usłyszymy m. in. takie przeboje jak Skyfall, Golden Eye, Live and let die, czy najnowszą piosenkę z bondowej serii No time to die. Na scenie zabrzmi wybuchowa mieszanka stylów - popu, jazzu i rocka, podparta fantastycznymi głosami wokalnymi Anny Michałowskiej, Katarzyny Góras i Mateusza Obroślaka. Podczas koncertu wystąpią również znakomici instrumentaliści, chór oraz tancerze Formacji Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA. Koncert poprowadzi muzyk, radiowiec, znawca i pasjonat historii - Paweł Błędowski.

 Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

źródło informacji: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/75603/Lublin/Koncert+Muzyki+Filmowej+-+007+Symfonicznie/?utm_source=pp&utm_medium=109

Data wydarzenia: 11 września 2022r., godz. 18:00

Miejsce: Centrum Kongresowe Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Akademicka 5

Organizator: Stowarzyszenie Wschód Kultury

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij